Granit Kaplama

Granit malzemeler iç ve dış cephe kaplamalarında sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Bütün granit çeşitleri bu işlem için tam olarak uygun olmasa da aradığınız renk ve desen türünde gerekli olan ürünü bulabilirsiniz.

Firmamız bina ve yapıların iç ve dış alanlarına uygun olarak granit malzemeler ile tasarım ve kaplama işlemleri yapmaktadır. Granit cephe kaplamasında malzemenin yüzeyin tam olarak düzeltilip işlenebildiği gibi bazı tasarımlarda pürüzlü yüzey çalışması yapmaktayız. Yukarıda bunula ilgili örnek çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Kaplama çalışmalarında granit plakaları ufak parçalar halinde kesilebildiği gibi büyük ebatlı (1×1.5m ve daha büyük) kesim yapılarak ara bağlantı çizgilerinin daha az sayıda gözükmesi sağlanabilir. Bu konuda firma yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Cephe Kaplaması Üretim ve Montaj Aşamaları

  • Çalışmanın yapılacağı cephe alanı ile ilgili fiziki hesaplama ve inceleme çalışmaları yapılır.
  • Ortama uygun renk ve yapıdaki granit seçimi yapılır ve toplam kullanılacak malzeme miktarına göre gerekli plaka ayarlaması yapılır.
  • Plakalar tasarım yapılacak şekle uygun olarak simetrik veya dörtgen, kare şeklinde kesilir ve yüzey çalışmaları yapılır.
  • Dış cephe için gerekli iskele kurulumu iç cephe içinse iskele veya merdiven kurulumu yapılarak daha önce kesimi ve tasarımı yapılan granit malzemenin montajı yapılır.
  • Gerekli test ve uygunluk kontrollerinden sonra son teslim işlemi yapılır.

Cephe kaplama çalışmanız ile ilgili diğer merak ettiğiniz soruları ve fiyat, indirim bilgilerini bizimle iletişim kurarak sorabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Seramik Kaplama

Kapalı derz sistemi ile estetik görünüm, Konstrüktif boşluk ile bina dışı tesisat şaftlarını yerleştirebilme Yüksek üretim hızı, Uzun kullanım ömrü ve sürdürülebilirlik,

DEVAMINI OKU

Granit Kaplama

Granit malzemeler iç ve dış cephe kaplamalarında sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Bütün granit çeşitleri bu işlem için tam olarak uygun

DEVAMINI OKU

Kompozit Panel Kaplama

Alüminyum Kompozit Panel, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası non-toxic (çevre dostu) polietilenden oluşan,,

DEVAMINI OKU